امور فرهنگی

دکتر امیر رحمانی رسا به عنوان مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه منصوب شد.

در این مراسم خانم دکتر لاری معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه ضمن تشکر از فعالیت های جناب آقای دکتر حیدری، مدیر فرهنگی پیشین از دکتر رحمانی به عنوان نیروی جوان و فعال در این عرصه که با دقت نظر مورد انتخاب قرار گرفته است، یاد کرد.

متن کامل خبر ٠٨:٠٥ - پنج شنبه ١١ آبان ١٣٩٦

تقدیر از دانشجوی دانشکده توانبخشی بعنوان برگزیده جشنواره قرآن و عترت دانشگاه

در همایش استقبال از طلیعه علم که با حضور ریاست محترم دانشگاه و معاونین ایشان برگزار گردید از جناب آقای مصطفی آقازاده بعنوان رتبه نخست بخش قرائت دانشجویی مسابقه قران و عترت دانشگاه با اهدای لوح سپاس و تاج گل تقدیر به عمل آمد .

متن کامل خبر ١٢:٢٣ - دوشنبه ١٧ مهر ١٣٩٦

همایش اسقبال از طلیعه علم

این مراسم با حضور ریاست و معاونتهای دانشگاه برگزار می شود.

متن کامل خبر ١٢:٢٢ - شنبه ١٥ مهر ١٣٩٦

برگزاری مراسم عزاداری محرم توسط دانشکده علوم توانبخشی همدان

برگزاری مراسم زیارت عاشورا و روضه خوانی سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه‌السلام) روز پنجشنبه 6 مهرماه ...

متن کامل خبر ٠٧:٥٥ - پنج شنبه ٦ مهر ١٣٩٦

برگزاری مراسم زیارت عاشورا و نوحه سرایی

به اطلاع کلیه اساتید ، همکاران و دانشجویان می رساند در روز پنج شنبه مورخ 6 مهر ، مراسم قرائت زیارت پر فیض عاشورا به میزبانی دانشکده علوم توانبخشی در نمازخانه دانشگاه بر گزار می گردد.

متن کامل خبر ٠٩:٤٨ - چهارشنبه ٥ مهر ١٣٩٦

زمان ثبت نام تسهیلات دانشجویان

به اطلاع دانشجویان می رساند جهت بهره مندی از تسهیلات دانشجویی از تاریخ 96/7/1 لغایت 96/7/20 به سایت دانشگاه،قسمت سامانه تسهیلات دانشجویی مراجعه و به صورت اینترنتی ثبت نام نموده و مدارک مورد نیاز وام درخواستی خود را در تاریخ تعیین شده به اداره رفاه دانشجویان تحویل نمایند.

متن کامل خبر ١٠:٤١ - چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٦

برگزاری آیین جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشکده علوم توانبخشی

در عصر روز یکشنبه 31/02/96 به مناسبت روز اهدای عضو، مراسم جشنی به منظور تجلیل از دانشجویان نمونه و فارغ التحصیلان ورودی 92 رشته های کاردرمانی، گفتاردرمانی و شنوایی شناسی دانشکده برگزار گردید.

متن کامل خبر ٢١:٥٢ - دوشنبه ١ خرداد ١٣٩٦

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان کاردرمانی، گفتاردرمانی و شنوایی شناسی

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان کاردرمانی، گفتاردرمانی و شنوایی شناسی روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۱۵ در محل سالن همایشهای دانشکده ی پزشکی برگزار می شود.

متن کامل خبر ٢٣:٢٨ - چهارشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٦

در پی اعلام نتایج مسابقات بیست و دومین جشنواره قرآنی دانشگاه

کسب مقام اول قرائت قرآن کریم دانشجویان توسط مصطفی آقا زاده از دانشکده علوم توانبخشی، رشته کاردرمانی و مقام اول صحیفه سجادیه کارکنان توسط جناب آقای سیدمعزالدین نبوی.

متن کامل خبر ٠١:٤٧ - جمعه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٦

برگزاری مراسم تجلیل از اساتید دانشکده و تقدیر از دانشجویان برتر در هفته نکوداشت مقام معلم

روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، در هفته بزرگداشت مقام معلم، با همت دانشجویان و هماهنگی امور فرهنگی دانشکده، مراسم جشنی به منظور گرامی داشت روز جهانی صدا و روز ملی گفتاردرمانی در سالن شهید احمدی روشن دانشگاه برگزار گردید.

متن کامل خبر ١٣:٣٨ - پنج شنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٦

2 صفحه بعدی >>