اخبار > دکتر امیر رحمانی رسا به عنوان مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه منصوب شد.


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر امیر رحمانی رسا به عنوان مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم توانبخشی، پس از اینکه طی حکمی از طرف دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان، دکتر امیر رحمانی رسا به سمت سرپرست مدیریت امور فرهنگی معاونت منصوب شدند،
مراسم معارفه ایشان با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی همدان، کارکنان معاونت فرهنگی و دانشکده علوم توانبخشی، روز چهار شنبه دهم آبان ماه از ساعت 10صبح درمحل آمفی‌تئاتر  فرهنگ برگزار شد.

در این مراسم خانم دکتر لاری معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه ضمن تشکر از فعالیت های جناب آقای دکتر حیدری، مدیر فرهنگی پیشین از دکتر رحمانی به عنوان نیروی جوان و فعال در این عرصه که با دقت نظر مورد انتخاب قرار گرفته است، یاد کرد. در ادامه دکتر رحمانی ضمن معرفی خود و اشاره به نیاز دانشجویان به امر پرورش فرهنگی ،خواستار همفکری و تعامل مجموعه کارکنان و مدیران فرهنگی دانشکده ها برای تحقق این امر شد.

هم چنین سخنران بعدی مراسم جناب آقای دکتر بشیریان که به عنوان عضو هیئت رئیسه دانشگاه در این جلسه حضور داشتند، آمادگی معاونت تحقیقات را به منظور همکاری بیش از پیش با حوزه فرهنگی اعلام داشتند.

در ادامه این نشست،دکتر عبدلی ریاست دانشکده علوم توانبخشی و همراهان با حضور در دفتر معاونت فرهنگی،ضمن قدردانی از دکتر لاری و آرزوی موفقیت برای دکتر رحمانی در این سمت با مسئولین مجموعه ی فرهنگی دانشجویی دانشگاه به گفتگو، همفکری و تعامل نظر پرداختند.


٠٨:٠٥ - پنج شنبه ١١ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٥٥٨٨٨    /    تعداد نمایش : ٩١٨خروج