اخبار > برگزاری مراسم تجلیل از اساتید دانشکده و تقدیر از دانشجویان برتر در هفته نکوداشت مقام معلم


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم تجلیل از اساتید دانشکده و تقدیر از دانشجویان برتر در هفته نکوداشت مقام معلم

پس از شروع مراسم با تلاوت کلام الله مجید توسط یکی از دانشجویان و پخش سرود ملی، ریاست محترم دانشکده علوم توانبخشی جناب آقای دکتر علی عبدلی ضمن تبریک روز معلم به تبیین نقش استاد در زمینه پرورش روح و فکر دانشجویان پرداختند.  ایشان ضمن تاکید بر لزوم توجه دانشجویان و اساتید به امور آموزشی و علمی، به معرفی مدیر امور فرهنگی دانشجویی دانشکده، مهندس نبوی و قابلیت های موجود در این زمینه برای رشد همه جانبه دانشکده در آینده پرداختند.
همچنین جناب آقای دکتر سیف پناهی،عضو هیات علمی گروه گفتاردرمانی در خصوص روز جهانی صدا و روز ملی گفتاردرمانی، بیان داشتند که تنها تلاش و همت علمی و عملی ما می تواند جایگاه رشته های علوم توانبخشی را در سطح جامعه ارتقاء ببخشد.
اهدا لوح تقدیر و شاخه گل به اساتید توسط ریاست و معاونین آموزشی و اداری مالی دانشکده، آقایان دکتر فرمانی و حاج ولیی، هم چنین تقدیر از همکاران واحد آموزش دانشکده در طی این مراسم صورت پذیرفت. و نیز با حضور مدیران گروه های آموزشی از دانشجویان برتر دانشکده تقدیر به عمل آمد.
پس از اجرای برنامه های متنوع، در پایان مراسم با  برش کیک روز ملی گفتاردرمانی از مهمانان حاضر در سالن پذیرایی به عمل آمد.

 

 


١٣:٣٨ - پنج شنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٤٨٧٩٠    /    تعداد نمایش : ٧٧٧خروج